hity tygodnia
archiwum

do góry

Wybierz kanał tv

na dół

Dzisiaj (21-10-2014)
polecamy dzisiaj

06:00

30 min.

Gliniarze

program dokumentalny odc. 5

07:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 6

07:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 7

08:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 14 TV Blunders 2

09:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 61 Millionaire Moneyman

09:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 62

10:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 369 Stracona reputacja

10:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 370 Zobowiązania małżeńskie

11:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 371 Przypadkowe zdjęcie

11:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 372 Wymuszona miłość

12:00

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 13

12:30

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 14

13:00

60 min.

Top 20 - szokujące i komiczne

program rozrywkowy odc. 20

14:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 99 Monster deals

14:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 100 tipped off

15:00

30 min.

Billy, eksterminator szkodników

cykl dokumentalny odc. 15 Hogs Gone Wild!

15:30

30 min.

Billy, eksterminator szkodników

cykl dokumentalny odc. 16 Hole Of Horror

16:00

60 min.

World's Dumbest

program odc. 4

17:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 15 Greatest gaffes

18:00

30 min.

Sejfołamacze

program odc. 5

18:30

30 min.

Sejfołamacze

program odc. 6

19:00

60 min.

Top 20 - szokujące i komiczne

program rozrywkowy odc. 21

20:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 103 Watch Your Back

20:30

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 29 Dwa skarby

21:00

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 30

21:30

30 min.

Poszukiwacze historii

cykl dokumentalny odc. 3

22:00

30 min.

Szok. Takie rzeczy tylko w Rosji

cykl dokumentalny odc. 82

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 2

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 63

23:30

30 min.

00:00

30 min.

00:30

90 min.

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 37

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 38

03:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 39

03:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 40

04:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 11

04:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 12

04:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 20

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 19

Jutro (22-10-2014)

06:00

30 min.

Gliniarze

program dokumentalny odc. 7

07:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 8

07:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 9

08:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 15 Greatest gaffes

09:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 63

09:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 64 Ashley Vs Seth

10:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 373 Mroczne sekrety

10:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 374 Złota klatka

11:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 375 Łowcy organów

11:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 376 Pierwsza miłość

12:00

30 min.

Cops

program dokumentalny odc. 13

12:30

30 min.

Cops

program dokumentalny odc. 14

13:00

60 min.

14:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 101 Redeem girl rumble

14:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 102 busted

15:00

30 min.

Cops

program dokumentalny odc. 15

15:30

30 min.

Cops

program dokumentalny odc. 16

16:00

60 min.

World's Dumbest

program odc. 5

17:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 16

18:00

30 min.

18:30

30 min.

Auto-zasadzka

program odc. 6

19:00

60 min.

20:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 104 American Jewelry and Zoo

20:30

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 31 Powrót do zamku Grodno

21:00

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 32 Skarb Wałbrzycha

21:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 34

22:00

30 min.

Szok. Takie rzeczy tylko w Rosji

cykl dokumentalny odc. 83

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 3

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 64

23:30

30 min.

00:00

30 min.

00:30

90 min.

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 39

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 40

03:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 41

03:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 42

04:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 13

04:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 14

04:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 22

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 21

(23-10-2014)

06:00

30 min.

Gliniarze

program dokumentalny odc. 9

07:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 10

07:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 11

08:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 16

09:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 65 Ashley's Aftermath

09:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 66 I Got Robbed

10:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 377 Tato po latach

10:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 378 Dobra partia

11:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 379 Kolacja przy świecach

11:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 380 Studentka w wielkim mieście

12:00

30 min.

Billy, eksterminator szkodników

cykl dokumentalny odc. 15 Hogs Gone Wild!

12:30

30 min.

Billy, eksterminator szkodników

cykl dokumentalny odc. 16 Hole Of Horror

13:00

60 min.

14:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 103 Watch Your Back

14:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 104 American Jewelry and Zoo

15:00

30 min.

Auto-zasadzka

program odc. 5

15:30

30 min.

Auto-zasadzka

program odc. 6

16:00

60 min.

Top 20: Najgłupsi na świecie

program odc. 1 Przestępcy

17:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 17

18:00

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 15

18:30

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 16

19:00

60 min.

20:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 105 Les Sells Out

20:30

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 33 UFO nad Muchołapką?

21:00

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 34 Skarb Ambasadora

21:30

30 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 28

22:00

30 min.

Szok. Takie rzeczy tylko w Rosji

cykl dokumentalny odc. 84

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 4

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 65

23:30

30 min.

00:00

30 min.

Zobacz moje sekstaśmy

program odc. 10

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 41

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 42

03:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 43

03:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 44

04:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 15

04:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 16

04:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 24

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 23

Friday (24-10-2014)

06:00

30 min.

Gliniarze

program dokumentalny odc. 11

07:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 12

07:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 13

08:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 17

09:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 67 Cash Money Moron

09:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 68

10:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 381 Nowa piędziesiątka

10:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 382 Obcy w domu

11:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 383 Terror na osiedlu

11:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 384

12:00

30 min.

Sejfołamacze

program odc. 5

12:30

30 min.

Sejfołamacze

program odc. 6

13:00

60 min.

14:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 105 Les Sells Out

14:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 106 You Bet Your Butt

15:00

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 15

15:30

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 16

16:00

60 min.

Top 20: Najgłupsi na świecie

program odc. 2 Przestępcy 2

17:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 18

18:00

30 min.

Okrutni jajcarze

program rozrywkowy odc. 7

18:30

30 min.

Okrutni jajcarze

program rozrywkowy odc. 8 Who Arted

19:00

60 min.

20:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 106 You Bet Your Butt

20:30

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 1

21:00

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 2 Szlak szczurów

21:30

30 min.

Polska w monitoringu

seria reality odc. 4

22:00

30 min.

Szok. Takie rzeczy tylko w Rosji

cykl dokumentalny odc. 85

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 5

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 66

23:30

30 min.

Zobacz moje sekstaśmy

program odc. 11

00:00

30 min.

Zobacz moje sekstaśmy

program odc. 12

00:30

90 min.

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 43

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 44

03:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 45

03:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 46

04:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 17

04:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 18

04:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 2

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 1

Saturday (25-10-2014)

06:00

30 min.

W obliczu śmierci - GOPR

seria dokumentalna odc. 1

07:00

30 min.

Granice odwagi - Straż graniczna

program dokumentalny odc. 7

07:30

30 min.

Poławiacze

seria dokumentalna odc. 35

08:00

30 min.

Poławiacze

seria dokumentalna odc. 36

08:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 34

09:00

60 min.

Maszyny wszech czasów

cykl dokumentalny odc. 8

10:00

75 min.

Najważniejsze momenty drugiej wojny światowej

cykl dokumentalny odc. 8 Mr.President, what about the Japanese

12:30

30 min.

13:00

30 min.

Tajna historia XX wieku

program dokumentalny odc. 6 Morska twierdza 2

13:30

75 min.

14:45

75 min.

Nowe technologie wojenne

program odc. 4 Counter terrorism

16:00

30 min.

Auto-zasadzka

program odc. 1

16:30

30 min.

Auto-zasadzka

program odc. 2

17:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 10 Gold At Gunpoint

17:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 11

18:00

30 min.

Sejfołamacze

program odc. 7

18:30

30 min.

Sejfołamacze

program odc. 8

20:00

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 2 Putting a Smiley Face On Death

20:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 3 Stupid Is As Stupid Dies

21:00

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 4 Dead Wrongs

21:30

30 min.

Polacy w świecie

program odc. 19

22:00

30 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 28

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 6

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 67

23:30

45 min.

Seks według nowoczesnej dziewczyny

seria dokumentalna odc. 2

00:15

105 min.

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 45

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 46

02:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 47

02:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 48

03:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 19

03:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 20

03:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 5

04:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 3