hity tygodnia
archiwum

do góry

Wybierz kanał tv

na dół

Dzisiaj (01-10-2014)
polecamy dzisiaj

06:00

30 min.

Gliniarze

program dokumentalny odc. 3

07:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 8

07:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 9

08:00

60 min.

09:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 33 Return of the Queen?

09:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 34 Fire bomb

10:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 303 Ukochany syn

10:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 304 Zła matka

11:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 305 Zgwałcona

11:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 306 Ciche pożegnanie

12:00

30 min.

Okrutni jajcarze

program rozrywkowy odc. 7 Pick A Loser

12:30

90 min.

Okrutni jajcarze

program rozrywkowy odc. 8 Super Cuts

14:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 71 Rich returns

14:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 72 The shocker

15:00

30 min.

Cops

program dokumentalny odc. 1

15:30

30 min.

Cops

program dokumentalny odc. 2

16:00

60 min.

17:00

90 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 1

18:30

30 min.

Bait car

seria reality

19:00

60 min.

Top 20 - szokujące i komiczne

program rozrywkowy odc. 1

20:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 89 Vintage Victory

20:30

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 1 Tajemniczy zamek

21:00

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 2 Szlak szczurów

21:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 31

22:00

30 min.

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 10 Death, the new black

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 44

23:30

30 min.

Zobacz moje sekstaśmy

program odc. 4 Kinky Couples Trip

00:00

30 min.

00:30

90 min.

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 1

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 2

03:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 1

03:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 2

04:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 2

04:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 3

04:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 5

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 3

Jutro (02-10-2014)

06:00

30 min.

Gliniarze

program dokumentalny odc. 5

07:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 10

07:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 11

08:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 1

09:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 35 Les walks out

09:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 36 Les loses it

10:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 307 Bez szwanku

10:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 308 Wstydliwa przeszłość

11:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 309 Druga młodość

11:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 310 Śmierć wymarzonego dziecka

12:00

30 min.

Billy, eksterminator szkodników

cykl dokumentalny odc. 9 Wolf Attack

12:30

90 min.

Billy, eksterminator szkodników

cykl dokumentalny odc. 10 Raccoon Rampage

14:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 73 Million dolar story

14:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 74 Amy got back

15:00

30 min.

Bait car

seria reality

15:30

30 min.

Bait car

seria reality

16:00

60 min.

17:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 2

18:00

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 9

18:30

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 10

19:00

60 min.

Top 20 - szokujące i komiczne

program rozrywkowy odc. 2

20:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 90 Junkyard Interrention

20:30

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 3 Grabieżcy

21:00

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 4 Lista zaginionych skarbów

21:30

30 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 25

22:00

30 min.

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 11 Wait, don't tell me you're deadi

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 45

23:30

30 min.

00:00

30 min.

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 3

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 4

03:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 3

03:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 4

04:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 4

04:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 5

04:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 7

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 6

(03-10-2014)

06:00

30 min.

Gliniarze

program dokumentalny odc. 7

07:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 12

07:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 13

08:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 2

09:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 37 Blood lines

09:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 38 Turf wars

10:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 311 Cena piękna

10:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 312 Uciekinier

11:00

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 313 Drugie życie

11:30

30 min.

Malanowski & Partnerzy

serial dokumentalno-kryminalny odc. 314 Dziewictwo na sprzedaż

12:00

30 min.

Okrutni jajcarze

program rozrywkowy odc. 6 Theater Del Absurdo

12:30

90 min.

Okrutni jajcarze

program rozrywkowy odc. 6

14:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 75 Tripped out cash

14:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 76

15:00

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 9

15:30

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 10

16:00

60 min.

17:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 3

18:00

30 min.

Okrutni jajcarze

program rozrywkowy odc. 1 Pay It Forward

18:30

30 min.

Okrutni jajcarze

program rozrywkowy odc. 2 Butterfly Crime Scene

19:00

60 min.

Top 20 - szokujące i komiczne

program rozrywkowy odc. 3

20:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 91 Domestic Texted Master

20:30

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 5 Strażnicy skarbów

21:00

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 6 Podziemna kwatera Hitlera

21:30

30 min.

Polska w monitoringu

seria reality odc. 1

22:00

30 min.

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 12 Today's special: Death

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 46

23:30

30 min.

00:00

30 min.

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 5

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 6

03:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 5

03:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 6

04:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 6

04:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 7

04:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 9

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 8

Saturday (04-10-2014)

06:00

30 min.

W obliczu śmierci - GOPR

seria dokumentalna odc. 13

07:00

30 min.

Granice odwagi - Straż graniczna

program dokumentalny odc. 1

07:30

60 min.

Poławiacze

seria dokumentalna odc. 23

08:30

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 31

09:00

60 min.

Maszyny wszech czasów

cykl dokumentalny odc. 5

10:00

90 min.

Najważniejsze momenty drugiej wojny światowej

cykl dokumentalny odc. 5 Battle of the Atlantic

11:30

90 min.

Wilczy szaniec

program dokumentalny

13:00

30 min.

Skarby III Rzeszy

seria dokumentalna odc. 5 Strażnicy skarbów

13:30

30 min.

Tajna historia XX wieku

program dokumentalny odc. 3 Umarłe miasto

14:00

60 min.

Oblicza wojny

program dokumentalny

15:00

60 min.

16:00

30 min.

Bait Car

seria reality odc. 1

16:30

30 min.

Bait Car

seria reality odc. 2

17:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 107

17:30

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 108

18:00

30 min.

Safecrackers, The

reality show odc. 1

18:30

30 min.

Safecrackers, The

reality show odc. 2

19:00

60 min.

Top 20 - szokujące i komiczne

program rozrywkowy odc. 4

20:00

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 2

20:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 3

21:00

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 4

21:30

30 min.

Polacy w świecie

program odc. 17 Polacy w świecie 17

22:00

30 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 25

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 13 Eat, pray, die

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 47

23:30

60 min.

Seks według nowoczesnej dziewczyny

seria dokumentalna odc. 7

00:30

90 min.

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 7

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 8

03:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 7

03:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 8

04:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 8

04:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 9

04:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 11

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 10

Sunday (05-10-2014)

06:00

30 min.

W obliczu śmierci - GOPR

seria dokumentalna odc. 15

07:00

30 min.

Granice odwagi - Straż graniczna

program dokumentalny odc. 2

07:30

30 min.

Poławiacze

seria dokumentalna odc. 25

08:00

30 min.

Poławiacze

seria dokumentalna odc. 26

08:30

60 min.

Jakub Wagner i największe ryby słodkowodne świata

cykl dokumentalny odc. 5 Mongolia: Chasing the Giants

09:30

30 min.

Taaaka ryba

magazyn odc. 131 Karanksy atlantyckie

10:00

30 min.

Taaaka ryba

magazyn odc. 132 Gwinejska Bara Bara Bara

10:30

30 min.

Jaś Fasola

serial komediowy odc. 5 Trouble, the

11:00

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 1 Funny Fails

12:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 27

12:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 28

13:00

30 min.

Polacy w świecie

program odc. 17 Polacy w świecie 17

13:30

30 min.

Polacy w świecie

program odc. 19 Polacy w świecie 19

14:00

30 min.

Poszukiwacze historii

cykl dokumentalny

14:30

30 min.

Polska w monitoringu

seria reality odc. 1

15:00

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 1

15:30

30 min.

Wojny parkingowe

seria dokumentalna odc. 2

16:00

30 min.

Hardkorowy lombard

cykl dokumentalny odc. 109 Les Goes Down

16:30

30 min.

Hardcore Pawn

cykl dokumentalny odc. 1

17:00

30 min.

Wpadki i upadki

program rozrywkowy odc. 32

17:30

30 min.

Wpadki i upadki

program rozrywkowy odc. 33

18:00

30 min.

LOL - ŚMIECH NA TYSIĄC SPOSOBÓW

program rozrywkowy odc. 1

18:30

30 min.

LOL - ŚMIECH NA TYSIĄC SPOSOBÓW

program rozrywkowy odc. 1

19:00

60 min.

Top 20 - szokujące i komiczne

program rozrywkowy odc. 5

20:00

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 5

20:30

60 min.

TOP 20 - Umrzesz ze śmiechu

program rozrywkowy odc. 2 Side Splitters

21:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 49

22:00

30 min.

Czas wojowników

serial dokumentalny

22:30

30 min.

Śmierć na 1000 sposobów

seria dokumentalna odc. 14 Death be a lady tonight

23:00

30 min.

Na ostro - 2Rude4UTube

program odc. 48

23:30

30 min.

Jet Sex - Poufnie

program odc. 31 Girls house

00:00

30 min.

Jet Sex - Poufnie

program odc. 32 Mistress Morigan

00:30

90 min.

02:00

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 9

02:30

30 min.

Chłopaki do wzięcia

seria dokumentalna odc. 10

03:00

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 9

03:30

30 min.

Skazany za...

seria dokumentalna odc. 10

04:00

30 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 10

04:30

25 min.

Stołeczna drogówka

program dokumentalny odc. 11

04:55

35 min.

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 13

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

program dokumentalny odc. 12